Леброн во солзи поради Коби (ВИДЕО)

Ѕвездата на ЛА Лејкерс, Леброн Џејмс не можеше да го скрие солзите откако ја прими веста за трагедијата и смртта на Брајант.

На Џејмс тешко му падна веста за трагичната смрт на својот голем пријател, кого судбината сакаше токму вчера да го помине на третото место на најдобри стрелци во НБА лигата.
Погледнете ја реакцијата на Џејмс…

 

Прочитајте и...  ОФИЦИЈАЛНО: Олимписките игри во Токио ќе стартуваат на 23 јули 2021 година

Прочитај повеќе

Рашковски до ВМРО-ДПМНЕ: Тешко е да најдете црна мачка во темна просторија, а уште потешко е да ја најдете ако ја нема

Храбар или луд потег: Ванда Нара децата од Париз ги однесе во жариштетот на коронавирусот-Ломбардија

Слободен печат

МТСП: И во услови на Ковид 19, децата на разведени родители имаат право на мајка и татко

Бензема за споредбите со Жиру: Не може да споредувате Формула 1 со картинг

Слободен печат

ОФИЦИЈАЛНО: Олимписките игри во Токио ќе стартуваат на 23 јули 2021 година

Слободен печат

Комерцијална банка објави замрзнување на кредитите

Весна Дамчевска

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Спасовски: Од денеска ние сме НАТО

Столтенберг: Добредојдовте во НАТО

Слободен печат

Нови 26 случаи на коронавирус во Македонија: Уште едно лице почина и 9 се излекувани

Слободен печат

Пристапот до тест за коронавирус ограничен, МЗ проверува кои лаборатории исполнуваат услови

Мими Шушлеска Петкова

Ѕвездите на Барселона попуштија, се согласија на намалување на платите од 70 проценти

Слободен печат

МНР: Досега организирано враќање на 1.842 граѓани во земјава со авиони и конвои

Слободен печат