Кетрин Зета Џонс објави селфи во пижами, без шминка (ФОТО)

Познатата глумица одлучила неделата да ја помине опуштено – во кревет.

Кетрин Зета Џонс во септември наполни 50 години, а со децении важи за една од најубавите жени во светот, дури и во пижами.

Глумицата ги израдува фановите со опуштена фотографија – направила селфи од кревет, во пижами.

„Пижама-игра! Среќна недела“, напишала Кетрин под објавата на нејзиниот инстаграм-профил.

Кетрин и нејзиниот сопруг Мајкл Даглас го прославуваат роденденот на ист ден, 25 септември, а разликата меѓу нов е 25 години.

 

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

1 comment

m-r.Slobodan Dimitrovski 03/12/2019 - 12:36 at 12:36

Шо ќе видиш Бабарошка!

Reply

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат