6 C
Скопје

КАРЛЕУША ВО МОЌНО ИЗДАНИЕ: Им се обрати на „хејтерите“, а еве колку чинат хеланките кои ги носеше

Со само неколку зборови, Јелена Карлеуша им прати силна порака на своите непријатели.

Јелена е позната по тоа што не штеди пари на својот изглед. Таа моментално е во Виена, каде синоќа настапуваше. Прво позираше, а потоа преку инста-стори им се обрати на своите непријатели.

Притоа, носеше Версаче хеланки и бели чизми, како и бел градник.

„Нема поголема сила од жената на која никој не може да ѝ застане на патот“, напиша таа.

Цената на хеланките кои ги носеше во оваа пригода е 515 евра.

„Најголема грешка на моите здружени непријатели е што секојпат преживеав. Аматери!“, напиша таа.

Принтскрин
Принтскрин
Прочитајте и...  Вељко Ражнатовиќ со моќна порака му го честиташе роденденот на Аркан, Инстаграм му ја избриша

Поврзани вести

Вељко Ражнатовиќ со моќна порака му го честиташе роденденот на Аркан, Инстаграм му ја избриша

Слободен печат

ФОТО | Кое е новото момче на Цеца: Син на поранешен спортист и политичар, угостител и татко на малолетна ќерка

Слободен печат

Новогодишни бастунчиња

Слободен печат

ВИДЕО | Синот на познатиот политичар објави емотивно видео: Амди Бајрам плаче додека му пее Шериф Коњевиќ!

Слободен печат

ВИДЕО+ФОТО | 48 часа предходно сам на себе си ставал витамински инекции: Познатиот пејач почина од Ковид – 19!

Слободен печат

Ќерката на Трамп беснее на плажа во Мајами, Американците се бесни на неа: „Стави маска на лицето!“

Слободен Печат

Остави Коментар