4 C
Скопје

ФОТО | Во 2021 потребна ви е само една чанта: Ова моделот на годината кој одговара за сите прилики!

Минатата година во тренд беа помалите, дамски модели на чанти, а годинава ситуацијата е сосема поинаква.

Instagram
Instagram

Модните експерти донесоа одлука, најмодерни ќе бидат големите, едноставни модели на чанти што можат да соберат во нив сè што ви треба. Добрата работа е што тие се многу практични, а покрај тоа, одат со сите комбинации на облека, од лежерни до поелегантни.

Instagram
Instagram

Одберете модел кој ќе ви го олесни секојдневието и ќе направи доволно простор за сите работи што можеби ќе ви бидат потребни. Во текот на оваа година, најпопуларниот модел ќе биде големата црна чанта, така што вклопувањето ќе биде прилично едноставно.

Instagram
Instagram

Дефинитивно вреди да се инвестира во овој модел, бидејќи ќе го носите безброј пати.

Прочитајте и...  ВИДЕО: Слушнете дел од македонската евровизиска песна на Васил Гарванлиев

Поврзани вести

„Се чувствував виновен и длабоко посрамотен“: Ентони Хопкинс призна зошто му се препуштил на алкохолот

Слободен печат

ВИДЕО | Сон на секој што чува домашно милениче и нема двор: Лола е куче што користи нокшир!

Слободен печат

Лесно влегуваат во долгови и не знаат за доста: Овие 5 хороскопски знаци се најголемите трошаџии

Слободен печат

ФОТО | Ги извлекле нивните среќни броеви на лотарија за „џек – пот“, а Рејчел и Лиам не го уплатиле добитното ливче!

Слободен печат

Богатата наследничка во долгови: Тамара во 2020 година загубила милиони!

Слободен печат

ФОТО: Максимализам, новиот популарен тренд во уредување на домот

Слободен печат

Остави Коментар