Џумбус до сабајле: Катарина Ивановска стана по вторпат мајка, Тамара пееше „Пукни зоро“ (ВИДЕО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Џумбус до сабајле: Катарина Ивановска стана по вторпат мајка, Тамара пееше „Пукни зоро“ (ВИДЕО)

Мекиците биле најбарани на менито...

Една од нашите најпознати манекенки, Катарина Ивановска, по вторпат стана мајка. Таа на свет ја донесе малечката Кира.

По тој повод вчеравчер во еден познат скопски ресторан се славело до раните утрински часови, а познатата пејачка Тамара Тодевска се погрижила за одличната атмосфера со неколку познати хитови.

Се разбира, трационално мекиците биле главни на менито, а највесел на забавата бил кој друг ако не тато Цобе.

 

Погледнете дел од атмосферата:

 

 

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close