18 C
Скопје

ДЕВОЈКАВА ги носи сите есенски трендови на себе, инспирирајте се!

Во што е посебна?

Еве вака – да замижиме за тоа што е убава – носи најфраерски панталони (оди па облечи ги, ако не си згоден како неа), најтрендовски чизми во „каубој“ стил кои се „маст хев“ за актуелната сезона на постудени денови 2019/20 и тексас јакничка во најбараната нијанса.

Модните додатоци се друг муабет. Инспирирајте се од изгледот на оваа Македонка која се облекува, како што вели, кај популарните „хај стрит“ модни марки достапни кај нас.

Фото – Стефан Рајхл и Антон Лазарески

 

Поврзани вести

ФОТО | Кое е новото момче на Цеца: Син на поранешен спортист и политичар, угостител и татко на малолетна ќерка

Слободен печат

Новогодишни бастунчиња

Слободен печат

ВИДЕО | Синот на познатиот политичар објави емотивно видео: Амди Бајрам плаче додека му пее Шериф Коњевиќ!

Слободен печат

ВИДЕО+ФОТО | 48 часа предходно сам на себе си ставал витамински инекции: Познатиот пејач почина од Ковид – 19!

Слободен печат

Ќерката на Трамп беснее на плажа во Мајами, Американците се бесни на неа: „Стави маска на лицето!“

Слободен Печат

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Остави Коментар