• моден изглед

ФОТО | Меган Фокс со најдобрата модна комбинација досега: Актерката повторно го привлече вниманието на јавноста

Меган Фокс, една од најубавите жени во Холивуд, неодамна беше уловена од папарацо – фотографите на снимање во Лос Анџелес, а нејзиниот стил привлече посебно внимание. Познатата 35-годишна актерка го привлече вниманието на јавноста, но и на модните критичари благодарение на нејзиниот моден изглед.   View this post on Instagram   A post shared by …

ФОТО | Меган Фокс со најдобрата модна комбинација досега: Актерката повторно го привлече вниманието на јавноста Read More »