10 C
Скопје

Tag : моден изглед

Магазин Магазин слајдер Сцена

Модна дипломатија на дело: Џил Бајден испрати силна порака со овој изглед

Слободен печат
Новоизбраниот претседател на САД, Џо Бајден, ја даде својата последна изјава во вторникот во Делавер пред да се упати кон Вашингтон со неговата сопруга, првата...
Забава Магазин

Блејк Лајвли како божица излезена од златната доба на Холивуд! (ФОТО)

Слободен печат
Олицетворение на гламурот на стариот Холивуд беше Блејк Лајвли на свечената проекција на филмот „The Rhythm Section” во Њујорк. View this post on Instagram ‘The...
Еспресо Мода

ДЕВОЈКАВА ги носи сите есенски трендови на себе, инспирирајте се!

Слободен печат
Во што е посебна? Еве вака – да замижиме за тоа што е убава – носи најфраерски панталони (оди па облечи ги, ако не си...