ЦЕЦА загрме во секси издание во ПРИЛЕП (ФОТО+ВИДЕО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

ЦЕЦА загрме во секси издание во ПРИЛЕП (ФОТО+ВИДЕО)

Пред настапот прием имаше и кај градоначалникот на Прилеп, Илија Јовановски.

Фолк ѕвездата Цеца Разжнатовиќ синоќа настапи на „Пиво фест“ во Прилеп. Таа е веќе неколку години по ред гостинка на манифестацијата, а пред настапот прием имаше и кај градоначалникот на Прилеп, Илија Јовановски.

Општина Прилеп

Пејачката за настапот беше облечена елегантно, а до израз дојде нејзиното деколте.

Општина Прилеп

Цеца ги редеше своите хитови, а фановите пееја заедно со неа.

Погледнете дел од атмосферата.

Посетителите на годинешното издание на „Пиво фест“, вечерва ќе уживаат во настапите на The Hounds, Влатко Стефаноски Трио, групата Фрајле и Нокаут.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close