Три момчиња малтретирале цимер – Слободен печат
Хроника

Три момчиња малтретирале цимер

Случајот во полиција вчера во 19.30 часот го пријавил таткото на малтретираното момче. 

Полициски службеници вчера привеле еден осумнаесетгодишник и двајца малолетници на возраст од 17 и 16 години, во присуство на нивните родители, поради основано сомнение дека на 13 овој месец околу 22 часот извршиле насилство врз малолетник, кој бил нивни цимер. Случајот во полиција вчера во 19.30 часот го пријавил таткото на малтретираното момче.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close