зрелост Archives - Слободен печат

Tag : зрелост

Вести Македонија

Mеркел: Другите лидери во регионот треба да ги следат Заев и Ципрас

Слободен печат
Германската канцеларка Ангела Меркел потенцира дека регионот на Западен Балкан има европска перспектива, но и дека претстојат уште многу услови да се исполнат. – Многу...