-2 C
Скопје

Tag : жолти комбиња

Ви Препорачуваме Колумни

„Жолтите комбиња“ летаат на небо

Сашо Орданоски
Го гледав некни Александар Николовски во дебатата со Шекеринска на ТВ24. Ми остави силен впечаток оној негов монолог за тоа како некој него постојано го...
Вести Македонија

Идејата за „Странски служби“ и „жолти комбиња“ Груевски ја украл од Костовски

МИА Агенција
„Пред неколку месеци во УБК дојдоа претставници од компанијата „Реизон” која што презентираше уред со којшто може да се снимаат 30 симултани разговори. Со поставување...