Tag : вибер група

Вести Ви Препорачуваме Регион

ВИБЕР ГРУПА од 7 илјади членови „кодошеле“ за радари, па полицијата ги фати (ВИДЕО)

Слободен печат
Косовската полиција во вторникот уапси две лица, како осомничени дека создале група во апликацијата Вибер, а во неа биле членови повеќе од 7.000 луѓе, кои...