Tag : спорт.

Ракомет Спорт

Манасков: Поради поразите, Вардар ќе биде мотивиран

Слободен печат
Сезонава Вардар игра доста променливо и во последните две кола доживеа два порази од Киелце и од Брест Мешков. Сепак, македонскиот репрезентативец и поранешен член...