Tag : смешки

Ви Препорачуваме Забава Магазин Магазин слајдер

Изгубил на изборите, а бил единствен кандидат: Најневообичаената трка за градоначалник во Италија!

Слободен Печат
Член на партијата „Лига“, Примиано ди Мауро загуби на локалните избори за градоначалничката позиција во мала општина во Италија, Лезина, град со 6.000 жители, иако...
Забава Магазин Магазин слајдер

Ова видео ќе ви докаже колку животот со мачка може да биде урнебесен!

Слободен Печат
Животот со мачка може да биде чуден, но и многу забавен. Овие суштества ќе претрпат капење и други обврски што ги мразат, но ќе ви...
MacedonianAlbanian