Tag : сама

Магазин Магазин слајдер Сцена

Бритни Спирс повеќе нема да настапува во живо, поради намалените приходи бара сама да располага со своите пари

Слободен печат
Славната музичка ѕвезда наводно се обидува да дојде до судската документација и да ја изнесе во јавноста, но нејзиниот татко се спротивставува на тоа… Поп...
Еспресо Шоу биз

ЦЕЦА ПОДГОВИ ЗЛАТНА КОЛЕВКА ЗА ВНУКОТ ЖЕЉКО! Сама ја креирала, а вреди илјадници евра!

Слободен печат
Иако семејството Ражњатовиќ ќе биде проширено во мај, кога снаата на фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражњатовиќ ќе го роди синот, подготовките полека започнуваат. Како што...
Жена Магазин

Еве што да направи ЖЕНАТА кога нејзиниот МАЖ ќе ја НАПУШТИ!

Слободен печат
Доколку мажот се одлучи да ја напушти жената и бракот, да се заврти и да си замине, што треба да направи оставената жена? Како да...
Забава Магазин

ИНСТАГРАМ ЅВЕЗДА: 92-годишната супербабичка Лена сама патува низ светот и нема намера да се откаже (ФОТО)

Слободен печат
Бабичката Лена – Јелана Јеркова, 92-годишната пензионерка од сибирскиот град Крснојарск, стана најстарата руска патничка ѕвезда на Инстаграм. 92-годишната руска бабичка одлучила своето време да...
Еспресо Шоу биз

МАРИЈА ШЕРИФОВИЌ го напушта ГРАНД поради БЕБЕ: Ќе станам МАЈКА и ќе го чувам детето САМА!

Слободен печат
Директорот на „ГРАНД“ Саша Поповиќ постојано истакнува дека „Ѕвездите на Гранд“ се најгледани поради „тимот кој победува“, мислејќи притоа на членовите на жирито кое е...