18.8 C
Скопје

Tag : рамковска

Еспресо Шоу биз

Со провокативна фотка го стресе Инстаграм – Погледнете ја згодната Лејла Рамковска (ФОТО)

Слободен печат
Лејла Рамковска меѓу народот позната како ќерка на познатиот Велија Рамковски поранешен сопственик на веќе непостоечката А1 телевизија и неколку други медиуми и поранешна сопруга...