Tag : ото валин

Останатo Спорт

„КРВАВ ФЈУРИ“: Тајсон непобедлив, ВАЈЛДЕР ти си следниот! (ВИДЕО)

Слободен печат
Боксерот Тајсон Фјури славеше против Ото Валин во мечот во тешка категорија што се одржа во Лас Вегас. На тој начин Британецот дојде до учинок...