Tag : обиколницата

Хроника

Тројца повредени кај обиколницата „Пријателство“

Три лица од кои едно потешко се повредени во сообраќајна несреќа која се случила вчера вечерта на обиколницата „Пријателство“, во близина на клучката за Приштина. Во...