• критијано

ВО ВАКВА ВИЛА ИЗОЛАЦИЈАТА Е ЛЕСНА – Погледнете во каков луксуз уживаат Роналдо и Георгина (ФОТО)

Изнајмија луксузна вила во која уживаат фамилијарно… Кристијано Роналдо, како што пренесуваат странските медиуми, неодамна се вселил во нова луксузна вила во текот на пандемијата коронавирус. Фудбалската ѕвезда таму престојува со своето семејство, откако одлучиле да го напуштат својот дом во Фуншал. Меѓутоа, тие не го напуштиле островот Мадеира, туку само изнајмиле нов дом, недалеку …

ВО ВАКВА ВИЛА ИЗОЛАЦИЈАТА Е ЛЕСНА – Погледнете во каков луксуз уживаат Роналдо и Георгина (ФОТО) Read More »