Tag : јулија мојсејенко

Вести Ви Препорачуваме Свет

ТАТКО СЕ ОПИЛ ВО ВОЗ И ЈА ИЗГУБИЛ ЌЕРКИЧКАТА: По 20 години ја дознал неверојатната вистина (ВИДЕО)

Слободен печат
Јулија Мојсејенко од Белорусија повторно е со своите родители. Таа пред две децении, кога имала 4 години, исчезнала за време на патување со воз, објавила...