Tag : Џесика Палашоска

Магазин Магазин слајдер Сцена

Фолк-пејачката Џесика Палашоска позира во бикини и покажа задник како Ким Кардашијан! (ФОТО)

Васко Спасоски
Пејачката Џесика Палашоска е дефинитивно една од најатрактивните пејачки на македонската фолк-естрада помеѓу колешките. Но, за разлика ако во минатото ја паметиме по провокативните фотографии,...
Еспресо Шоу биз

Пејачката Џесика гледа во зајдисонце, а вие ќе гледате малку подолу на оваа фотографија (ФОТО)

Слободен печат
Фолк-пејачката Џесика Палашоска веќе неколку дена како е на турнеја во далечната Австралија, но таа покрај работата, времето го користи и да ужива во благодетите...
MacedonianAlbanian