6.8 C
Скопје

Фолк-пејачката Џесика Палашоска позира во бикини и покажа задник како Ким Кардашијан! (ФОТО)

Пејачката Џесика Палашоска е дефинитивно една од најатрактивните пејачки на македонската фолк-естрада помеѓу колешките.

Но, за разлика ако во минатото ја паметиме по провокативните фотографии, во последно време тоа е навистина реткост да го видиме од неа.

Меѓутоа сепак, бидејќи е лето, Палашоска на својот профил на Инстаграм после долго време сподели фотографија на која ги покажа своите атрибути.

Џесика со своите обожаватели сподели фотографија на која позира во минијатурно бики, а во преден план е нејзиниот совршено обликуван задник, кој многумина го споредуваат со оној на Ким Кардашијан…

Да не должиме многу, погледнете ја фотката:

 

View this post on Instagram

 

Summertime is always the best of what might be.. #summer #summervibes

A post shared by ✨𝐉𝐞𝐬𝐬𝐢𝐜𝐚 𝐏𝐚𝐥𝐚𝐬𝐡✨ (@jessicapalash) on

Прочитајте и...  Мајли Сајрус прозборе за разделбата со нејзиниот поранешен сопруг Лиам Хемсворт

Поврзани вести

ФОТО|Маж во брак со две жени: Ќе се потрудам двете да останат бремени во исто време

Слободен печат

ВИДЕО: Хју Грант призна која колешка најмногу ја обожава и ѝ пишува долги пораки

Слободен печат

ФОТО| Сакаат нивната ќеркичка да ги гледа заедно: Ирина и Бредли на чекор до смирување?

Слободен печат

ФОТО+ВИДЕО| Како би изгледал Дејвид Бекам на 70 години: Овој негов изглед носи силна порака!

Слободен печат

ФОТО| Тој има 23, таа 76 години и снимаат порно-филмови: Покажавме сè!

Слободен печат

Вистината зад фотографијата на принцезата со мустаќи и приказната дека поради неа биле извршени 13 самоубиства

Слободен печат

Остави Коментар