Tag : ајан

Вести Македонија Слајдер

Филипче: Ајан истрча и со нетрпение ѕвонеше на ѕвончето колку што може посилно, да слушнат сите дека оздраве и дека си оди дома (ВИДЕО)

Слободен печат
Министерот за здравство Венко Филипче информираше дека малиот Ајан оздравен и замина дома од Клиниката за детски болести. -Ајан за Нова година ми шепна дека...