Tag : аек атина

Ракомет Спорт

АЕК Атина победник на Струшкиот турнир

Слободен печат
Екипата на АЕК Атина е победник на 47. издание на ракометниот Струшки турнир откако во финалето го совлада Еурофарм Работник со 27:23. Во првото полувреме...