Стилот на Кејт Мидлтон е без грешка: Оваа комбинација на бои е полн погодок (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоМода

Стилот на Кејт Мидлтон е без грешка: Оваа комбинација на бои е полн погодок (ФОТО)

И на нејзините обожаватели им се допадна овој малку поведар стајлинг.

Кејт Мидлтон главно бира модни комбинации во согласност со строгите стандарди кои ги наметнува нејзината титула.

Profimedia

Овој пат е фотографирана во малку поинакво издание, а со стајлингот ги одушеви сите. Критичарите нејзиниот моден избор го оценија со чиста десетка, а модните експерти сметаат дека ова е добитната комбинација за оваа есен.

Profimedia

Изгледа дека и на нејзините обожаватели им се допадна овој малку поведар стајлинг, па пристигнуваа само пофалби на нејзина сметка.

Profimedia

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Исто прочитајте

Close
Close