Се случи и првото запросување во Кан - Слободен печат
Ви ПрепорачувамеЕспресоШоу биз

Се случи и првото запросување во Кан

Дваесет и петгодишната реалити ѕвезда воодушевено се согласила да се омажи за 65-годишниот тајкун

Чешкиот тајкун Милош Кант ги надмина сите необични модни комбинации и ги фрли во втор план убавиците кои се натпреваруваат која најдобро ќе изгледа на црвениот тепих на Канскиот фестивал.

Пред фотографите на црвениот тепих ја запросил 40 години помладата избраничка, реалити-ѕвездата Маргарита Араха.

Маргарита (25) воодушевено се согласила да се омажи за 65-годишниот тајкун, па гордо позирале пред бројните фотоапарати.

instagram

Тие се запознале во клубот на Милош, во кој сега Маргарита е менаџерка.

„Реков да! Најдобриот момент во мојот живот! Толку многу те сакам, напишала Маргарита на инстаграм-профилот покрај фотографијата од запросувањето.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Слични артикли

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close