Се разубаве Кејот (ФОТО) – Слободен печат
Ваш аголКолумни

Се разубаве Кејот (ФОТО)

„Денеска Кејот е со нов изглед. Поставени се неколку декорирани вазни со цвеќиња пред една од галиите. Пријатно освежување за минувачите. Се надевам дека овој тренд ќе продолжи.“

 

Граѓанка на Скопје

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close