Се преселила кај него по четири дена забавување: Тијана Дапчевиќ на сопругот му простила и неверство! - Слободен печат

Се преселила кај него по четири дена забавување: Тијана Дапчевиќ на сопругот му простила и неверство!

Тијана Дапчевиќ го сретнала Милан на кошаркарски натпревар во Сомбор и после четири дена забавување, тие започнале да жиевеат заедно. После тоа, на 28 април 2001 година двајцата го изговорија судбоносното да.

– Мојата мајка (пред да стане мајка) ја читала приказната на Џура Јакшиќ за Тијана која била заљубена во Милан. Поради таа Тијана на Џура, решила и јас да се викам така.После две училишта, една академија и неколку „љубови“, го запознав Милан на место каде не знаев дека можам да бидам (кошаркарски натпревар), бидејќи јас спорт не поднесувам. Од тогаш ние двајца поднесуваме се. И од тогаш сите мисли ми започнуваат со множина – порачала Тијана на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

Mile moj❤️ #tb #kop

A post shared by Tijana Dapčević (@tijana.dapcevic) on

Инаку пред многу години, сопругот на Тијана Дапчевиќ, Милан бил фатен во многу непријатна ситуација со една келнерка. Тијана му го простила овој „излет“ и веќе никогаш не прозборела за тоа.

Прочитај повеќе

Научно е докажано дека со овој тип на мажи, жените почесто доживуваат оргазам!

Слободен печат

Шест причини поради кои вашето момче нема да се ожени со вас!

Слободен печат

Зарем сте виделе нешто поубаво од ова? Емили Ратајковски се разголи, а друштво ѝ прави егзотичната пријателка Џамеа (ФОТО/ВИДЕО)

Слободен печат

Само Јелена Карлеуша има храброст да се облече вака! (ФОТО)

Слободен печат

Даниел Крег едвај ја прифатил улогата за Џејмс Бонд!

Слободен печат

Природа или естетска хирургија? Руската Анџелина Џоли го маѓепса светот! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

4 × 3 =

Прочитај повеќе

Најжешката Македонка во сауна, по бикини и целата „свети“ (ФОТО)

Слободен печат

„Не сакам врска“: Сиа открила на кој музичар му понудила секс без обврски! (ФОТО)

Слободен печат

Колин Фарел се спрема за улогата на Пингвинот во Бетмен! (ФОТО)

Слободен печат

Тамара Тодевска водителка на MAC: „Очекуваме спектакл, ја славиме музиката и различноста“

Слободен печат

Хит во најава: Александар Тарабунов – Тара ја претстави својата нова „SEÑORITA“

Слободен печат

Зошто храната што „крцка“ ни е повкусна?

Слободен печат