Русковска се изнасмеа на „Златна Бубамара“- На менито на Сашко Коцев и аферата „Рекет“ (ФОТО)

Синоќа во спорскиот центар „А1 Арена“ се одржа 23. издание на „Златна Бубамара“ во организација на Ранко Петровиќ и радио „Бубамара“.

И ова издание беше привлечно за нашите јавни личности, спортисти, бизнисмени, политичари, а меѓу нив беше и сега популарната јавна обвинителка Вилма Русковска.

Нашиот фоторепортер имаше прилика да ја фотографира токму во моментот кога се смееше на шегите на домаќинот Сашко Коцев.

Се разбира, на ова 23. издание на „Златна Бубамара“ неизбежни беа шегите за аферата „Рекет“.

Фото: Слободен печат/Драган Митрески
Фото: Слободен печат/Драган Митрески
Прочитајте и...  За Џеј Ло важат други правила: Пејачката забележана како вежба во затворена теретана (ФОТО)

Прочитај повеќе

Нема да го препознаете: Горан Пандев има нов „карантински“ имиџ (ФОТО)

Васко Спасоски

Кралицата денес ја обожава Кејт, а порано за неа зборуваше дека е мрзлива – Поради тоа Вилијам и дал интересен прекар!

Слободен печат

Во осумдесетите мажите лудуваа по неа, а таа сега се сврши со долгогодишната девојка (ФОТО)

Васко Спасоски

Долгогодишна затворска казна за монструмите од видеото!

Михаило Донев

Ги нарекуваа „недопирливи”, беа најпопуларен пар, а потоа актерот ја остави во емисија во живо

Слободен печат

ПРЕПОРАКИ ОД ИЗОЛАЦИЈА: Совети за учење на италијански јазик и готвење на италијански начин од Рената Трајчевска (РЕЦЕПТ)

Јасмина Кантарџиева Димков

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Се мажи Сораја: Еве на кого е забрането да дојде на свадбата! (ФОТО)

Васко Спасоски

Овие хороскопски знаци одат СО ГЛАВА НИЗ ЅИД, за нив зборот предавање не постои!

Слободен печат

Каква штета: Поради коронавирусот, ова младо тигарче го крстија Ковид! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Посни домашни бајадери – Неверојатно вкусни, се топат во уста!

Слободен печат

Да не беше храбрата девојка, едно девојче ќе беше киднапирано: Погледнете го овој среќен крај! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Постои научно објаснување зошто луѓето ги изневеруваат личностите кои ги сакаат

Слободен печат