Провокативниот изглед на Рита Ора во Португалија (ФОТО)

По одморот во Ибица, Шпанија, Рита Ора и се врати на работата, одржувајќи концерт во Португалија.
Но, како што правеше за време на одморите, објавувајќи провокативни фотографии, истото го стори со својот изглед за време на концертот, пренесува Телеграфи.

Светски познатата пејачка за време на музичкиот настан се појави во многу провокативна облека, која изложуваше голем дел од нејзиното тело. Рита на својот профил на Инстаграм објави неколку фотографии на кои изгледа перфектно.

View this post on Instagram

Till next time beeeefa

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Прочитајте и...  Атанасов: Јанкуловски на незаконски и шверцерски начин се обидува да добие втор мандат за ректор (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат

Водителката на временска прогноза со интересна маска за заштита, но сите гледаат во бујното деколте! (ФОТО)

Слободен печат