Ова е новата девојка на Лиам Хемсфорт

Мајли Сајрус не е единствената која продолжи понатаму по разводот. Сега и Лиам Хемсфорт се пофали со нова девојка.

Тој е во врска со глумицата Медисон Браун, а фотографите ги насликале додека се шетале низ Њујорк како разменуваат нежности.

После разводот глумецот не се појавуваше во јавност, но во август ги откри деталите од разводот.

„Мајли и јас сме од неодамна разделени и и посакувам многу здравје и среќа. Ова е наша приватна работа и не сакам да давам изјави за медиумите. Сè што читате е лага. Мир и љубов“, напишал глумецот на својот инстаграм-профил.

Instagram

Прочитај повеќе

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат