ОВА Е ЦЕНОВНИКОТ НА МАЦА ДИСКРЕЦИЈА: Еве за што наплатувала дупло! (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

ОВА Е ЦЕНОВНИКОТ НА МАЦА ДИСКРЕЦИЈА: Еве за што наплатувала дупло! (ФОТО)

Старлетата Маца Дискреција е уапсена поради бавење со најстариот занает во светот.

Сенада Нуркиќ, попозната како Маца Дискреција е уапсена пред една недела во Белград, поради бавење со проституција.

Како што откриваат изворите запознаени со случајот, станува збор за еден бизнисмен кој го откри нејзиниот ценовник, а нејзината цена се движи околу 400 евра за цел викенд.

принтскрин

– Претходно оваа цена била околу 600 евра за викенд, но не е ни блиску до елитните проститутки кои се познати водителки и ријалити учеснички. За 400 евра ги исполнувала сите фантазии на клиентите. Нејзините муштерии биле главно од средната класа, па обично се наоѓале во петок после работа и заминувале во изнајмен стан на денови. Во недела нејзините обврски кон клиентот завршувале и тогаш се разделуваат – открива бизнисменот.

принтскрин

Како што наведува тој, на посебни клиенти сака за време на сексот да им пее од своите песни.

Старлетата инаку повеќе пати ја апсеа поради занимавање со проституција, а во текот на едно учество во ријалити шоу во 2017 година, од продукцијата ја платија казната наместо да и платат на неа, со цел да остане во шоуто и да не оди во затвор.

Маца Дискреција уште во јануари 2017 година призна дека се занимава со најстариот занает.

– Кога сфатив дека во бизнисот со пеење се се врти околу сексот, решив да се баталам од микрофонот, да се повлечам и да наплатувам услуги за секс. Мојата цена е 500 евра, а за групњаци барам 1.000! Досега не сум имала проблем околу наплатата – се пофали тогаш старлетата.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close