НИТУ НА ЦИГАРА НЕ МОЖЕ НА РААТ: Прва фотографија од Јанева по пуштањето во домашен притвор (ФОТО)

Првата фотографија од бившата шефица на СЈО, Катица Јанева излезе на социјалните мрежи, откако таа беше ставена во домашен притвор пред два дена.

Обвинетата во случајот „Рекет“, сега престојува во зграда спроти студентскиот дом „Кузман Јосифовски-Питу“, а фотографијата се претпоставува дека е направена од некој од нејзините соседи.

Фото: Фејсбук
Прочитајте и...  Филипче: Почина првиот доктор од компликации на коронавирусот

Прочитај повеќе

Царовска од Крњево: Ја намаливме невработеноста кај младите и ќе продолжиме да инвестираме во нив

Слободен печат

Грција од утре ги затвора границите за Србите

Слободен печат

Албанија за безбеден одмор на туристите ангажираше 1.600 полицајци

Слободен печат

ГДУ: Помалку часови, помали паралелки и специјализирана настава според потребите на младите таленти

Слободен печат

Четворица работници загинаа, а еден е повреден при уривање на трговски центар во изградба во Москва

Слободен печат

Заев од Струмица: На 15 јули изборот е едноставен – повисоки плати за сите или богатење на неколкумина блиски до Груевски (ВИДЕО)

Слободен печат

1 comment

m-r.Slobodan Dimitrovski 22/11/2019 - 10:00 at 10:00

ИМАШЕ ЦАЦКО КОНОПИШКИ МНОГУ УБАВА ПЕСНА КОЈА БЕШЕ ГОЛЕМ ХИТ
ШО МИСЛЕШЕ ШО МИСЛЕШЕ КОГА СЕ…………………………. АРНО ВИКАЕТ БРАЈЧАТА БУГАРИ ЕМИ ОБАЧЕ ТРСИ ЕДИН НАМЕ ДВА!………..

Reply

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Пораст на новозаразени во Јужна Африка: Над 10.000 нови случаи на коронавирус

Слободен печат

Анти Ковид 19 правила за на плажа: Без дружби, на 6 метри дистанца!

Демонстрантите ја собориле статуата на Колумбо во Балтимор и ја фрлиле во океанот (ВИДЕО)

Слободен печат

Заев: Поднесовме кривични пријави за „бомбите“ објавени последниве денови

МИА агенција

Јанушев: Се обврзуваме на реконструкција и рехабилитација на над 1.000 километри патишта (ВИДЕО)

Филипче: Почина првиот доктор од компликации на коронавирусот

Слободен печат