Нема да го препознаете: Погледнете како изгледа Панки по враќањето од притвор! (ФОТО) - Слободен печат

Нема да го препознаете: Погледнете како изгледа Панки по враќањето од притвор! (ФОТО)

Пред неколку дена како гром од ведро небо одекна информацијата дека познатиот пејач Сашо КаимовскиПанки е пуштен на слобода по неколкумесечниот притвор во Германија.

Барем досега Панки се нема огласено во јавноста во врска со овој случај, но едно е повеќе од јасно, а тоа дека пејачот се врати на стариот живот.

Денеска на Фејсбук страната на фризерскиот салон „Авангард“ се појавија фотки токму од популарниот пејач на кои може да се забележи драстична промена во неговиот изглед.

На едната фотка Панки е со долга и бела брада, додека пак на другата може да се види дека си ја бојадисал и брадата и косата.

Погледнете:

Фото: Академија Авангард

Прочитај повеќе

Зошто храната што „крцка“ ни е повкусна?

Слободен печат

Емотивна песна на Тајзи: „Сине мој те чека многу пот и борба, многу ку*ви и дрога“! (ВИДЕО)

Слободен печат

Славните дами кои воодушевиле со своите фустани на венчавките! (ФОТО)

Слободен печат

Пејачката Милица Тодоровиќ откри дека имала секс со Петар пред да дојдат во емисија (ВИДЕО)

Слободен печат

Пакистанскиот Хулк бара жена, но мора да има барем 100 килограми! (ВИДЕО)

Слободен печат

Синот на Памела Андерсон ја даде првата изјава за свршувачката на мајка му со 22 години повозрасниот маж!

Слободен печат

Остави Коментар

13 − 1 =

Прочитај повеќе

Роберт Де Ниро: Како тинејџер бил член на италијанска банда, а подоцна се прославила со улогите на мафијаш

Слободен печат

Проклетство, болест, несреќа: Пет култни филмови кои можеле да не бидат снимени! (ВИДЕО)

Слободен печат

Гледачите уверени дека водителката испуштила гасови – Не се обиде ни да го сокрие тоа! (ВИДЕО)

Слободен печат

Почина легендарниот комичар Тери Џонс од „Монти Пајтон“

Слободен печат

СЕ ПОРОДИ СЕКА АЛЕКСИЌ: Пејачката му го даде името на синот по крстителот на Исус Христос! (ФОТО)

Слободен печат

По овој лик од серијата „Сексот и градот” сите лудувавме – Денес има 48 години и изгледа како милион долари! (ФОТО)

Слободен печат