НАЈБОГАТИОТ ЧОВЕК на светот во Сен Тропе: Со него е жената поради која остана без 38 милијарди долари (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

НАЈБОГАТИОТ ЧОВЕК на светот во Сен Тропе: Со него е жената поради која остана без 38 милијарди долари (ФОТО)

Како и многу други милијардери, и Џеф Безос „форсира“ лежерен стил.

Сан Тропе е омилената дестинација на познатите ова лето.

Profimedia

Француското летувалиште го сака и Џеф Безос, најбогатиот човек на планетата, кој ужива со новата партнерка Лорен Санчез.

Како и многу други милијардери, и Џеф Безос „форсира“ лежерен стил.

Profimedia

Тој е сè уште најбогатиот човек на светот, дури и по разводот со Мекензи, неговото богатство се проценува на најмалку 112 милијарди долари.

Profimedia
Profimedia
Profimedia

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close