Скопјанка претепана од поранешното момче во угостителски објект

Полиција / Фото: МИА

Жената го пријавила сама откако бившиот љубовник ја нападнал во угостителски објект во Скопје.

МВР соопшти дека синоќа во 30 минути по полноќ 30-годишна жена од Скопје пријавила дека во угостителски објект на улицата „Кеј 13 Ноември“ била физички нападната од Н.Н.(39) од Скопје, со кого претходно била во љубовна врска.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Видео на денот