Харисон Форд не ја дава улогата: Само јас можам да бидам Индијана Џонс – Слободен печат
Ви ПрепорачувамеМагазинФилм и ТВ

Харисон Форд не ја дава улогата: Само јас можам да бидам Индијана Џонс

Кој би требало да биде Индијана после мене? Никој!, рекол Форд.

Харисон Форд и на 76 години љубоморно ја чува својата најпозната улога, а во ТВ емисијата „Good Morning America“ ги коментирал идните планови на франшизата и тоа дека еден ден, и тоа наскоро некој ќе треба да го замени.

„Кој би требало да биде Индијана после мене? Никој! Само јас можам да бидам Индијана Џонс“, одговорил Форд на прашањето за продолжение на франшизата.

Во холивудските кругови се споменуваат актерите Крис Прат и Крис Пајн како наследници на Харисон Форд за продолжение на франшизата кое се планира за 2021 година.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close