Харисон Форд не ја дава улогата: Само јас можам да бидам Индијана Џонс

Харисон Форд и на 76 години љубоморно ја чува својата најпозната улога, а во ТВ емисијата „Good Morning America“ ги коментирал идните планови на франшизата и тоа дека еден ден, и тоа наскоро некој ќе треба да го замени.

„Кој би требало да биде Индијана после мене? Никој! Само јас можам да бидам Индијана Џонс“, одговорил Форд на прашањето за продолжение на франшизата.

Во холивудските кругови се споменуваат актерите Крис Прат и Крис Пајн како наследници на Харисон Форд за продолжение на франшизата кое се планира за 2021 година.

Прочитајте и...  Моќта на стресот: Стравот предизвикува дијареја, а гневот главоболка

Прочитај повеќе

Со женска рака: Поезија од Катерина Гогова

Слободен печат

Животната приказна на Елза Скиапарели, била текстилен близнак на Салватор Дали и најсериозна конкурентка на Коко Шанел

Слободен печат

Девојката на Нејмар провокативна во секси костим за капење (ВИДЕО)

Слободен печат

Моќта на стресот: Стравот предизвикува дијареја, а гневот главоболка

Слободен печат

Џеј Ло со емотивна фотографија им го честиташе роденденот на своите близнаци (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

петнаесет − 1 =

Прочитај повеќе

Тирамису по италијански рецепт (РЕЦЕПТ)

Слободен печат

Грешки во кујната што секој ги прави

Слободен печат

Делови кои најчесто ги прескокнуваме при миење на рацете, а се главни преносители на вируси и инфекции

Слободен печат

Храна што треба да ја јадете доколку сте постари од 45 години

Слободен печат

Дедо, баба и вујко изгладнувале и тепале 12-годишно дете до смрт

Слободен печат

„Пријатели” повторно заедно поради снимање на специјал

Слободен печат