Ирина Шајк нема време за тага: Ужива во прекрасниот Исланд - Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Ирина Шајк нема време за тага: Ужива во прекрасниот Исланд

Патувањето во националниот парк „Скафтафел“ ѝ ја врати насмевката на лицето.

Откако ги спакува куферите и замина од домот што го делеше со Бредли Купер, манекенката Ирина Шајк замина на Исланд.

View this post on Instagram

🍃 @intimissimiofficial

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

На својот инстаграм-профил објави прекрасни фотографии од фотосесијата за италијанскиот моден бренд.

View this post on Instagram

.. @falconeriofficial ❄️

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Патувањето во националниот парк „Скафтафел“ ѝ ја врати насмевката на лицето.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Слични артикли

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close