Џабе што ја исчистија улицата кога не го тргнаа ѓубрето – Слободен печат
Ваш агол

Џабе што ја исчистија улицата кога не го тргнаа ѓубрето

Пред влезот на Организацијата за резервни офицери на Република Македонија, веќе со недели стои насобрано ѓубре. Џабе што ја исчистија улицата кога не го тргнаа ѓубрето. Сега само ќе се разнесува насекаде, реагира наша читателка за ѓубрето кое неколку недели стои на улицата „Железничка“, спроти Мала станица

 

 

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close