АТРАКТИВНА БЛОНДИНКА ги мами мажите во Белград и Смедерево: Ги навлекува на секс, па ги уценува со порно снимки - Слободен печат

АТРАКТИВНА БЛОНДИНКА ги мами мажите во Белград и Смедерево: Ги навлекува на секс, па ги уценува со порно снимки

Атрактивна блондинка, стара околу 35 години ги навлекува мажите на секс, а потоа ги снима и на перфиден начин од нив извлекува пари.

Оваа згодна белграѓанка во својата мрежа досега уловила повеќе десетина мажи во Белград и Смедерево, кои подлегнале на нејзината шармантност, па сега стравуваат тие снимки да не дојдат до поубавите половини.

-Таа е многу згодна, пристојно се облекува, а до своите жртви доаѓа преку работа затоа што се занимава со маркетинг, мултилевел, односно пирамидално вложување. Покрај тоа работи во реномирана фирма, каде работата и е сигурна. До своите жртви доаѓа на препорака од пријателки и пријатели. Таа ги проценува и одбира, па под изговор дека треба да објасни на кој начин ќе дојде до вишок пари, се наоѓа со својата жртва, тврди добро известен соговорник, кому член на семејството бил една од жртвите.

По преговорите за работа следува флерт и потоа измамничката ги извлекува од своите жртви потребните информации за неговото семејство и материјалниот статус.

Главно ги повикува жртвите на семинар на пирамидално вложување, на кое уловените мажи ги повикува да се опуштат во нејзината соба. Бидејќи семинарите се организираат по хотели и во внатрешноста, мажите мислат дека им се посреќило и не се сомневаат дека од ловец стануваат плен, бидејќи во собите се поставени камери кои го снимаат нивниот секс.

Жената на перфиден начин од своите жртви ги извлекува парите.

-Обично му се јавува на мажот и му предложува состанок на кој повторно му се нуди, а потоа оди со приказна дека и покрај големите пари кои ги има, западнала во проблеми. Од своите жртви бара позајмици од 500 до 1.000 евра со ветување дека ќе ги врати за неколку дена. На своите жртви им кажува и дека мисли дека е трудна, па парите и се потребни за абортус во приватна болница. Жртвите и излегувале во пресрет, во страв дека од нив затруднела. Како поминувале деновите таа жена иако уредно се слушала со својата жртва, не ги споменувала парите. Кога мажот ќе ја прашал, одговарала дека е во проблем и ја обвинувала својата жртва, односно маж дека го снимала сексот.
Говорела дека таа морала да ги откупи тие снимки за неговото семејство да не трпи. Тогаш мажот би се правдал и убедувал дека нема врска со снимката и се откажувал од натамошно барање пари од неа, среќен дека го сочувал семејството, вели соговорникот за курир.рс.

Прочитај повеќе

Во Гостивар утрово е енормно загадено

Слободен печат

Едните ќе нѐ прават технолошки џин, другите економски тигар на Балканот!

Слободанка Јовановска

Колкава е вредноста на еврото денес?

Слободен печат

Владата ги поништи решенијата на Мизрахи за разрешување директори на центрите за социјална работа

Слободен печат

Тачи ќе соработува со Курти за приближување на Косово кон ЕУ и НАТО

Слободен Печат

Косовски медиуми: Авиолинијата Белград – Приштина ја загрозува независноста на Косово

Слободен Печат

Остави Коментар

6 − six =

Прочитај повеќе

Голем пожар во зграда во Загреб (ВИДЕО)

Слободен Печат

Најмалку 23 цивили загинаа во руски воздушен напад во Сирија

Слободен Печат

Расправија во Сенатот за правилата на процесот на импичмент на Трамп

Слободен печат

Столтенберг: НАТО мора да ги засили обуките во Ирак за да не се повтори борбата против ИД

Слободен печат

Зголемувањето на платите во јавниот сектор во Шпанија државата ќе ја чини 3,21 милијарди евра

Слободен Печат

Владата обезбеди материјална помош и домување за Атиџе и осумчленото семејство во „Медена земја“

Слободен Печат