„Уловен“ Хамилтон со секси блогерка! (ФОТО) - Слободен печат

„Уловен“ Хамилтон со секси блогерка! (ФОТО)

Освен обврските во Формула 1 шампионатот, Хамилтон очигледно повторно му тргна и на приватен план…

Парот се сретна на роденденот на познатиот актер Кевин Харт во Лос Анџелес, каде што се запознаа и разговараа.

А после заедно си заминаа со нејзиниот џип „Ренџ Ровер“, иако Ф1 шампионот дојде со својот Ферари вреден 2,6 милиони евра.

Фото: Profimedia

Непосредно пред да си заминат, Британецот испадна „џентлмен“ наполнувајќи и го резервоарот со гориво.

Захра Елис е блогерка која има милион фанови на Инстаграм, а минатата година ја поврзуваа со атлетичарот кој е светски рекордер на 100 и 200 метри, Усеин Болт.

Таа е првата жена со која е виден Хамилтон после разделбата со Никол Шерзингер во 2015 година, иако се поврзуваше со многу девојки како Рита Ора, Кендал Џенер, Вини Харлоу, Барбара Палвин, Ники Минаж.

Фото: Profimedia

https://www.instagram.com/p/By55D1RIfkI/?utm_source=ig_web_copy_link

Прочитај повеќе

Треба ли да ве загрижуваат еротските сонови со вашиот шеф?

Слободен печат

Исцрпен и „страшен“ за гледање: Новата фотка од Џастин Бибер пред болница е тажна! (ФОТО)

Слободен печат

Актерката Ванеса ја покажа новата тетоважа: Таа е на непријатно место, но дали ја разбирате пораката? (ФОТО)

Слободен печат

Сите полудеа по овој тренд! (ФОТО)

Слободен печат

Ким Кардашијан во панталони кои жените со облини не би се осудиле да ги облечат! (ФОТО)

Слободен печат

Турскиот пејач призна дека е во врска со сопругата на Аца Лукас: Не ме интересира нејзиното минато! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

five × 1 =

Прочитај повеќе

Девојката на Игор Карачиќ слави во Стокхолм: Македонката Душица објави селфи за финале! (ФОТО)

Слободен печат

Рафа Надал ја удри силно со топче во глава, но неговата постапка ќе ве воодушеви! (ВИДЕО)

Слободен печат

Овие 3 хороскопски знаци се најдобри татковци!

Слободен печат

„Врба“ на фестивалска турнеја во Европа и САД (ФОТО)

Слободен печат

Селена Гомез во хипнотизирачки панталони! (ФОТО)

Слободен печат

Вие добро го познавате: Данијела Мартиновиќ му откри на Жаре со кого се бакнала за првпат (ВИДЕО)

Слободен печат