• тик ток

ВИДЕО | Имаше само 24 години: Почина познатиот тиктокер Франческо Лопрести

По долга и тешка борба со ракот на тестисите, почина 24-годишниот Франческо Лопрести, еден од најпознатите Италијанци на платформата Тик-ток. Тажната вест ја соопшти неговата девојка Кејтлин Реган, а во видеото им се заблагодари на сите кои низ годините ја поддржуваа неа и нејзиното момче. „Ми беше многу тешко да го снимам ова видео. Помина …

ВИДЕО | Имаше само 24 години: Почина познатиот тиктокер Франческо Лопрести Read More »