6.8 C
Скопје

Tag : термални

Вести Ви Препорачуваме Македонија

Нема простор за паника, од утре стартуваат превентивните мерки за коронавирусот

МИА
Простор за паника од корона вирусот во земјава не постои, но ќе се преземат превентивни мерки и од утре ќе се скенираат со термална камера...