Нова војна во кралскиот дворец: Меган ги обвини Кејт, Камила и Чарлс, се подготвува истрага за злоставување на персоналот!

Во британскиот кралски двор буквално завладеа вистинска војна меѓу актуелните и поранешни членови на познатото семејство, но и лицата кои и служеле на Меган Маркл и кои одлучија да зборуваат за наводниот мобинг кој го трпеле од страна на сопругата на принцот Хари. Меган Маркл откри дека Кејт Мидлтон, Камила Паркер и принцот Чарлс се …

Нова војна во кралскиот дворец: Меган ги обвини Кејт, Камила и Чарлс, се подготвува истрага за злоставување на персоналот! Read More »