20.8 C
Скопје

Tag : билјана ичева

Вести Македонија

Почина докторката Билјана Ичева

Слободен печат
Почина докторката Билјана Ичева од ковид-19 на 61-годишна возраст. Ичева која беше вработена во Негорските минерални Бањи беше хоспитализирана на Инфективната клиника во Скопје, меѓутоа...