19.8 C
Скопје

Tag : атлетил билбао

Спорт Фудбал

ВИДЕО: Неизвесна трка за титулата во Шпанија, четири екипи во само три бода!

Слободен печат
Вечерва во 32 коло од најквалитното шпанско првенство на стадионот „Сан Мамеш“ Атлетико Мадрид ги разочара своите фанови со новиот пораз овојпат од Атлетик Билбао...