• дневен хороскоп

Дневен хороскоп за 29 јули: Трошите премногу време на неважни работи

Ви го претставуваме дневниот хороскоп за 29 јули, погледнете што ви предвидуваат ѕвездите за денес. Овен Денес ќе се чувствувате попречени од некоја личност и од одредена ситуација. Ѕвездите нималку не ви ја олеснуваат ситуацијата, бидејќи тежината ќе ја почувствувате и дома. Би сакале за тоа да разговарате, но од некоја причина не можете. Мора …

Дневен хороскоп за 29 јули: Трошите премногу време на неважни работи Read More »