Скопје какви опинци те газат – Слободен печат
Фото на денот

Скопје какви опинци те газат

И ова го дочекавме во нашево Скопје. Сака да ја сече Партизанска цик цак низ пешачки, кај Универзална сала. Опинок е преблаг збор за него.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Исто прочитајте

Close
Close