Секси СЕВЕРИНА ја „запали“ публиката на промоцијата на новиот албум (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Секси СЕВЕРИНА ја „запали“ публиката на промоцијата на новиот албум (ФОТО)

Северина вчеравечер го промовираше новиот албум ,,Хало” во клубот ,,Опера” во Загреб.

Клубот, според хрватските медиуми бил преполн со фанови на Северина, како и нејзини колеги и лица од јавниот живот, кои дошле да и дадат поддршка на музичката ѕвезда.

Северина се појави на промоцијата со својот сопруг Игор Којиќ.

На сцената таа се појави во секси комбинација на жолт фустан и чизми, со кој се нагласи убавата фигура на Северина.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close