Некогаш НАЈПЛАТЕН МОДЕЛ, а сега непрепознатлива и со целулит (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Некогаш НАЈПЛАТЕН МОДЕЛ, а сега непрепознатлива и со целулит (ФОТО)

За време на својот одмор таа покажала дека веќе не е во толку завидна форма, како што беше на врвот на нејзината кариера.

Кејт Мос е фотографирана за време на нејзиниот одмор со пријателите, на јахта.

Оваа манекенка некогаш беше најплатена и најбарана, токму поради нејзиното беспрекорно извајано тело, без нималку целулит и вишок килограми.

За време на својот одмор таа покажала дека веќе не е во толку завидна форма, како што беше на врвот на нејзината кариера. Сепак тоа не ја спречи одлично да се забавува и да носи минијатурно бикини.

Кејт Мос долго време заработуваше милиони благодарение на својата ситна, но цврста градба, а беше и еден од најпосакуваните модели на дизајнерите.

Иако нејзе очигледно не ѝ пречи новиот изглед, нејзините обожаватели не можеа да се помират дека нивната миленичка изгледа несредено.

кејт мос
Фото Профимедиа

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close